Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Gardena SILENO City 500 + ZDARMA prohlédneme vaši zahradu a doporučíme vám vhodný model(Do 50 km od prodejny).

Kód: 9737
Neohodnoceno
Značka: Gardena
22 880 Kč 18 909,09 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Pracovní kapacita 500 m² 
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití 4 kWh
Hladina hluku, garantovaná 58 dB(A)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Péče o trávník může být tak snadná a bez námahy i v malých městských zahrádkách! Sekačka GARDENA SILENO city se systémem SensorCut seká váš trávník přesně a spolehlivě a výsledkem je čistě posekaný trávník. Můžete si vychutnat nejen volný čas, ale i dokonale upravený trávník. Sekačka SILENO city je vhodná pro malé plochy trávníků do 500 metrů čtverečních. Bez problémů zvládá trávníky se sklonem 25 procent a také úzké koridory a těsné pasáže. Otočné zadní kolo poskytuje robotické sekačce zvýšenou pohyblivost a manévrovatelnost - ideální pro malé a úzké zahrady. Nová sekačka SILENO city pracuje a seká trávník za jakéhokoliv počasí a je tak tichá, že ji sotva uslyšíte. Po dokončení se automaticky vrátí do nabíjecí stanice. Během instalace vás programovací asistent provádí nabídkou a nezávisle vypočítá plán sečení. Časy sečení lze také libovolně naprogramovat. Díky tomu bude robotická sekačka v provozu pouze tehdy, když ji budete potřebovat.

 

Ke všem robotickým sekačkám poskytujeme instalaci a naprogramovaní přímo na vaši zahradu. Poskytujeme také kompletní servis. Vaši sekačku mimo sezónu zazimujeme a připravíme na další rok.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gardena
Hmotnost: 50 kg
Pracovní kapacita: 500 m² ±20%
Systém nabíjení: Automatický
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: 25 %
Informační panel: LCD displej s nabídkou nastavení
Timer: Ano
Typ rukojeti: Integrovaná
Typ baterie: Lion
Typická doba nabíjení: 60 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití: 65 min
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití: 4 kWh
Žací systém: 3 výkyvné žací nože
Výška sečení, min-max: 20-50 mm
Šířka záběru, cm: 16 cm
Hladina hluku, garantovaná, dB(A): 58 dB(A)
Alarm: Žádný
PIN kód: Ano
Senzor pro zvednutí: Ano
Senzor náklonu: Ano
? Vodič ohraničující smyčky: 150 m
Skoby: 220 ks
Hmotnost: 7.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobky značky GARDENA, vyráběné v německém Ulmu, jsou v oboru péče o zahradu upřednostňovanou značkou milionů majitelů domů a zahrad po celém světě. Důvodem je skutečnost, že výrobky GARDENA nabízí ucelenou řadu veškerého potřebného vybavení – bez ohledu na to, zda se jedná o zavlažovací systémy, čerpadla, robotické sekačky, výrobky smart system, výrobky pro péči o trávník, péči o keře a stromy, zahradní nářadí, nářadí na obdělávání půdy nebo výrobky pro městské zahradničení (city gardening). Současná značka GARDENA je přední značkou v oboru vysoce kvalitního zahradního nářadí v Evropě a má zastoupení ve více než 80 zemích po celém světě. K oslovování zákazníků, kteří svou zahradu považují za „živoucí prostor, který je součástí přírody“ a místo dobré pohody, rekreace a zábavy, využívá emocionální přístup.