Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

SHARK 2,2 kW

Kód: 16340
Neohodnoceno
Značka: Vares
11 120 Kč 9 190,08 Kč bez DPH
Na dotaz
  • UNIKÁTNÍ CELOKOVOVÁ KONSTRUKCE
  • OBOUSTRANNÝ NŮŽ Z NÁSTROJOVÉ OCELI
  • VYSOCE VÝKONNÝ MOTOR SE SILNĚJŠÍ HŘÍDELÍ, MASIVNĚJŠÍ LOŽISKA

Detailní informace

Detailní popis produktu

OD JIRIN AŽ K VĚTVÍM 40 mm

Zpracovat současně stvoly z rajčat, jiřin, malin a zároveň větve až do průměru 40 mm dokážou drtiče SHARK díky jedinečnému nastavení „vůle“ mezi opěrkou drtiče a jeho nožem (přímo z výroby nastaveno na 0,3 – 0,4 mm). Efektivní zpracování toho nejjemnějšího zahradního odpadu a zároveň i těch nejsilnějších větví umožnuje také řezný nůž z vysoce kvalitní nástrojové oceli (vakuově kalený, broušený pod vodou).

 

DVOJÍ UŽITEK: PRO KOMPOST I MULČOVÁNÍ

Organický odpad, který zpracujete na drtiči SHARK má ideální velikost (hrubost), díky které můžete nadrcenou směs využít hned dvěma způsoby: pro kompostování a zároveň pro využití jako mulčovací směsi pro Vaše záhony.

 

VELKORYSE DIMENZOVANÝ VKLÁDACÍ OTVOR
Tvar a velikost vstupního otvoru drtiče SHARK je koncipována tak, aby Vám umožnila bez problému zpracovávat také rozvětvené, olistěné a nerovné větve nebo více větví najednou. Toto umožnuje speciální široký vstupní otvor ve tvaru „brýlí“ který je zároveň největším vstupním otvorem jaký je u drtičů této třídy k mání.

 

„MALEJ, ALE ŠIKOVNEJ…“
Minimální výška násypky (vstupního otvoru) zaručuje, že nemusíte zdvihat větve zbytečně vysoko = menší fyzická námaha při práci. Při drcení konce větve zůstává pouze krátký zbytek pro dodrcení v tubusu drtiče = časová + energetická úspora. Celokovová konstrukce drtiče SHARK je velkým plus také při skladování stroje. Drtič můžete bez obav uskladnit i v nevytápěných prostorách zahradního domku, garáže nebo sklepa. Jednoduše odnímatelný „podvozek“ stroje navíc šetří skladovací místo. Celkové rozměry stroje jsou po odejmutí podvozku pouze 30 x 35 x 58 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické
Hmotnost (kg): 24 kg
elektrický motor:: elektrický
Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): 2200 W
Metoda drcení: Oboustranný nůž
Maximální průměr větví: 40 mm
Sběrací koš uvnitř balení: Ne

Drtiče VARES SHARK 2,2 a 2,6 kW - různé materiály

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Český výrobce s 30 lety zkušeností v oboru zahradní, farmářské techniky a gastrotechniky. V našem výrobně-obchodním areálu v Mnichovicích u Prahy se zabýváme technickým vývojem a  sériovou výrobou vlastních produktových řad. Zhruba 70% naší roční produkce je určeno pro odběratele na evropských trzích od Skandinávie po Středomoří. VARES - evropská značka s českým srdcem, od roku 1990...