Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

Echo EGT-520 + Náhradní hranatá žací struna 1,6 x 15m v ceně 67,- ZDARMA!!!!

Kód: 90944
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Echo
2 195 Kč 1 814,05 Kč bez DPH
skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů) (5 ks)
  • Výkon 520 W
  • Napětí 230 V
  • Hmotnost 2,9 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický vyžínač určený pro hobby uživatele se zvýšeným výkonem pro větší plochu a hustější porost. Jednoduchá obsluha a snadná manipulace činí z vyžínače jasnou volbu pro budoucí uživatele. Pomocí ovládacích prvků si můžete nastavit polohu madla a úhel sklonu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické
Hmotnost: 2.9 kg
Průměr struny: 1,4 mm
Jmenovité napětí: 230 V
Nominální spotřeba: 520 W
Akustický tlak: 3,0 dB(A)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonská společnost YAMABIKO je třetí největší výrobce motorového ručního nářadí na světě, ale zároveň světovou jedničkou v oblasti inovací a světovým leadrem ve vývoji motorů s redukovanými emisemi splňujících nejpřísnější normy. YAMABIKO Corporation byla založena v roce 2008 za účelem fúze společností Kioritzu Corporation ( KIORITZ + ECHO) a Shindaiwa Corporation s cílem zvýšení efektivnosti a celosvětové konkurenceschopnosti obou značek.

ECHO CS80

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkami ECHO a SHINDAIWA a jsou synonymem špičkové kvality. Historie těchto značek sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO a SHINDAIWA nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněné mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.