Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

RemonTech PEWE 22 B

Kód: 16928
Neohodnoceno
Značka: RemonTech
8 449 Kč 6 982,64 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Řezačka PEWE 22B je řezací stroj na polystyren který nemá omezovač tloušťky řezu. Řezací prvek je ohřátý  za pouhých 1-2 sekundy. Namontovaný  spínač zabraňuje rychlému hoření drátu a zvyšuje bezpečnost práce.

Ke stroji je přibalen 1x náhradní drát

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polystyrenový řezací stroj PEWE 22B pracuje horizontálně. Díky tomuto zařízení je možné provést řezy o tloušťce: 22 cm a délce 107 cm. Toto zařízení eliminuje nečistoty vznikající při řezávání polystyrenu.

Pracovní stůl polystyrenového řezacího stroje PEWE 22B je vyroben z třikrát potažené voděodolné překližky potažené barvou. Všechny kovové prvky jsou vyrobeny z kyseliny odolné oceli a hliníku, což je zcela odolné proti povětrnostním vlivům.

Transformátor namontovaný pod polystyrenovým řezacím stolem PEWE 22B má tepelnou pojistku, která jej chrání před nadměrným přehřátím. Na druhou stranu, instalace trvale pod pracovní deskou snížila velikost stroje. Je energeticky účinný a šetří čas díky svým užitečným vlastnostem.

Přibalíme Vám k zařízení 1x náhradní drát. Na stroj se vztahuje 2letá záruka. Poskytujeme doručení do 10 pracovních dnů.

Ke stroji je přibalen 1x náhradní drát

Doplňkové parametry

Kategorie: Dílna a nářadí
Jmenovité napětí:: 230 V
Frekvence:: 50 Hz
Příkon:: 160 W
Maximální délka řezu:: 1070 mm
Výstupní napětí:: 30 V
Hmotnost:: 12 kg
Dodávaný v:: Kartonová krabice
Délka základny:: 1250 mm
Maximální výška řezu:: 220 mm
Maximální výška zdvihu rámu:: 929 mm
Přepravní délka:: 1300 mm
Přepravní šířka:: 550 mm
Přepravní výška:: 200 mm
Šířka základny:: 300 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost RemonTech je společnost, která nepřetržitě působí na stavebním trhu od roku 1990. Činnost společnosti vede výroba a distribuce certifikovaného stroje pro řezání pěnového polystyrenu a styroduru. Společnost také nabízí  stavební služby.