Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

RemonTech PEWE 22/107

Kód: 16922
Neohodnoceno
Značka: RemonTech
9 649 Kč 7 974,38 Kč bez DPH
Na dotaz

Polystyrenový řezací stroj MDS 22/107 je robustní stroj určený pro řezání polystyrenu a styroduru. PEWE 22/107 vyniká svou spolehlivostí, snadnou obsluhou a funkčností. Výřez funguje za všech podmínek a eliminuje tvorbu vlajících polystyrenových kuliček s tradičním zpracováním, což má velký vliv na čistotu pracoviště.

Ke stroji je přibalen 1x náhradní drát

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konstrukce stroje umožňuje přesné řezání zpracovaného polystyrenu/polystyrenu. Můžete nastavit různé úhly řezu, a to jak svisle, tak vodorovně, mezi 0 a 90 stupni. Maximální tloušťka řezaného materiálu je 22 cm a délka je 107 cm.

Polystyrenový řezací stroj PEWE 22/107 je vybaven vodicími upínacími šrouby, které umožňují zamykání pohyblivého ramene v požadované výšce, v rozsahu od 0 do 22 cm tato funkce umožňuje řezat desky z tloušťky například z 12 cm desky pro řezání desek o tloušťce např. Konstrukce zařízení umožňuje řezat desku z klínu (např. střechy, terasy atd.) až do délky rozdílu 8 cm (např. na jedné straně 8 cm a na druhé straně o tloušťce 16 cm). Okamžitý spínač v našem stroji chrání řezný drát před rychlým spálením a zvyšuje bezpečnost během provozu.

Pracovní deska polystyrenového řezacího stroje PEWE 22/107 je vyrobena z voděodolné překližky pokryté třemi vrstvami barvy. Stupnice na pracovní desce a měřítko mobilního vodítka rámu jsou vyráběny v technice sítotisku, zatímco zbývající výstražné nápisy jsou ve formě laminovaných samolepek odolných proti oděru. Všechny kovové součásti zařízení jsou vyrobeny z kyseliny odolné oceli a hliníku, což je odolné vůči vniknutí počasí. Pod deskou stolu je připojen háček, který vám umožní zavěsit stroj na lešení a nohy, díky čemuž může být umístěn svisle.

Náš polystyrenový řezací stroj PEWE 22/107 je 30V/160W napájen transformátorem speciálně vyrobeným pro naše stroje. Transformátor dodávaný se zařízením má tepelnou ochranu a díky tomu, že je zaplaven pryskyřicí, poskytuje jistotu spolehlivého provozu za všech povětrnostních podmínek. V našich strojích je transformátor umístěn pod pracovní deskou, což snižuje rozměry stroje a výrazně usnadňuje práci, přepravu a skladování stroje.

Na stroj se vztahuje 2letá záruka. Poskytujeme služby od dveří ke dveřím do 10 pracovních dnů. Připojíme k zařízení náhradní odporový vodič.

Ke stroji je přibalen 1x náhradní drát

Doplňkové parametry

Kategorie: Dílna a nářadí
Jmenovité napětí:: 230 V
Frekvence:: 50 Hz
Příkon:: 160 W
Maximální délka řezu:: 1070 mm
Výstupní napětí:: 30 V
Hmotnost:: 12 kg
Dodávaný v:: Kartonová krabice
Délka základny:: 1250 mm
Maximální výška řezu:: 220 mm
Maximální výška zdvihu rámu:: 929 mm
Přepravní délka:: 1300 mm
Přepravní šířka:: 550 mm
Přepravní výška:: 200 mm
Šířka základny:: 300 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost RemonTech je společnost, která nepřetržitě působí na stavebním trhu od roku 1990. Činnost společnosti vede výroba a distribuce certifikovaného stroje pro řezání pěnového polystyrenu a styroduru. Společnost také nabízí  stavební služby.