Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

RemonTech MDS32/140 Profesionální stolní termická řezačka polystyrenu 1 400mm, 160W

Kód: 91014
Neohodnoceno
Značka: RemonTech
15 490 Kč 12 801,65 Kč bez DPH
Objednáno

RemonTech MDS 32/140 je profesionální stolní termická řezačka, která slouží k rychlému a hlavně přesnému řezání pěnového a extrudovaného polystyrenu. Stroj dokáže uříznout z polystyrenu ideální rovinu či šikminu, ale i vyřezat různé tvary jako jsou kola, čtverce, trojúhelníky a jiné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RemonTech MDS 32/140 je profesionální stolní termická řezačka, která slouží k rychlému a hlavně přesnému řezání pěnového a extrudovaného polystyrenu. Stroj dokáže uříznout z polystyrenu ideální rovinu či šikminu, ale i vyřezat různé tvary jako jsou kola, čtverce, trojúhelníky a jiné.

Popis

-          Řezací stroj z polystyrenu MDS 32/140 je vybaven vodicími svěrnými šrouby, které umožňují aretaci pohyblivého ramene v požadované výšce, v rozsahu mezi 0 a 320mmm, tato funkce umožňuje řezání desek o tloušťce, například řezaných desek o tloušťce 120mm, např. 50mm a 70mm.

-          Tato verze stroje pro řezání pěnového polystyrenu je vybavena možností umístění drátu pro vertikální řezání. Tímto rychlým a snadným způsobem lze díky této funkci vyříznout z polystyrénové desky různé tvary: „elka“, kola, čtverce, krokve, atd. Řezačka je také skvělá pro vysekávání štukatur, jako jsou lišty, polena, propojky atd.

-          Konstrukce zařízení umožňuje přesné řezání zpracovaného polystyrenu / styroduru. Díky tomuto pěnovému polystyrenovému stroji je možné vyříznout panel z klínu (např. Pro střechy, terasy atd.) Až do rozdílu 100mm podél délky panelu (např. 100mm na jedné straně a 200mm na druhé). Maximální tloušťka řezaného materiálu je 320mm a délka 1 400mm. Je možné nastavit různé úhly řezu, vertikálně i horizontálně, v rozsahu 0-90 stupňů.

-          Pracovní deska tohoto řezacího stroje z polystyrenu je vyrobena z nepromokavé překližky pokryté třemi vrstvami smaltu. Měřítko na pracovní desce a rozteč pohyblivého vodítka rámu jsou vyrobeny sítotiskem, zatímco ostatní stupnice, stupnice a výstražné nápisy jsou ve formě laminovaných štítků odolných proti otěru. Všechny kovové prvky zařízení jsou vyrobeny z nerezové oceli a hliníku, díky čemuž jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám.

-          Stroj na řezání pěnového polystyrenu MDS 32/140 je poháněn transformátorem 30V / 160W vyrobeným speciálně pro naše zařízení. Transformátor má tepelnou ochranu a díky tomu, že je zaplaven pryskyřicí, zajišťuje spolehlivý provoz za všech povětrnostních podmínek. Okamžitý spínač chrání řezací drát před rychlým vyhořením a zvyšuje bezpečnost během provozu. Také v tomto modelu jsme umístili napájení pod pracovní desku, což umožnilo zmenšit velikost zařízení a výrazně usnadnilo práci, přepravu a skladování stroje.

 

Standardní výbava

-          RemonTech MDS 32/140

-          2x řezací drát

Doplňkové parametry

Kategorie: Dílna a nářadí
Jmenovité napětí:: 230 V
Frekvence:: 50 Hz
Příkon:: 160 W
Maximální délka řezu:: 1400 mm
Výstupní napětí:: 30 V
Hmotnost:: 14 kg
Dodávaný v:: Kartonová krabice
Délka základny:: 1570 mm
Maximální výška řezu:: 320 mm
Maximální výška zdvihu rámu:: 929 mm
Přepravní délka:: 1600 mm
Přepravní šířka:: 550 mm
Přepravní výška:: 200 mm
Šířka základny:: 300 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost RemonTech je společnost, která nepřetržitě působí na stavebním trhu od roku 1990. Činnost společnosti vede výroba a distribuce certifikovaného stroje pro řezání pěnového polystyrenu a styroduru. Společnost také nabízí  stavební služby.