Záruka 5 let na všechny produkty značky STIGA s benzínovým motorem.

RemonTech MDS 32/107 Profesionální stolní termická řezačka polystyrenu 1 070mm, 160W

Kód: 91013
1 hodnocení
Značka: RemonTech
12 990 Kč 10 735,54 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

RemonTech MDS 32/107 je profesionální stolní termická řezačka, která slouží k rychlému a hlavně přesnému řezání pěnového a extrudovaného polystyrenu. Stroj dokáže uříznout z polystyrenu ideální rovinu či šikminu, ale i vyřezat různé tvary jako jsou kola, čtverce, trojúhelníky a jiné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RemonTech MDS 32/107 je profesionální stolní termická řezačka, která slouží k rychlému a hlavně přesnému řezání pěnového a extrudovaného polystyrenu. Stroj dokáže uříznout z polystyrenu ideální rovinu či šikminu, ale i vyřezat různé tvary jako jsou kola, čtverce, trojúhelníky a jiné.

Popis

-          Řezací stroj polystyrenu MDS 32/107 je dalším solidním modelem řezačky určené pro řezání polystyrenu a styroduru. Model MDS 32/107 vyniká svou spolehlivostí, snadným používáním a funkčností za všech podmínek. Zařízení pro řezání pěnového polystyrenu MDS 32/107 během provozu realisticky eliminuje tvorbu létajících polystyrénových kuliček během tradičního zpracování.

-          Tato verze stroje pro řezání pěnového polystyrenu je vybavena možností umístění drátu pro vertikální řezání. Tímto rychlým a snadným způsobem lze díky této funkci vyříznout z polystyrénové desky různé tvary: „elka“, kola, čtverce, krokve, atd. Řezačka je také skvělá pro vysekávání štukatur, jako jsou lišty, polena, propojky atd.

-          Konstrukce polystyrénového stroje umožňuje přesné řezání materiálu. Použití tohoto stroje umožňuje řezání desek z klínů (např. Pro střechy, terasy atd.) Až do 8 cm rozdílu po délce desky (např. 8 cm na jedné straně a 16 cm na druhé). Je možné nastavit různé úhly řezu, vertikálně i horizontálně, v rozsahu 0-90 stupňů. Maximální tloušťka řezaného materiálu je 32 cm a délka je 107 cm.

-          Pracovní deska tohoto řezacího stroje z polystyrenu je vyrobena z nepromokavé překližky pokryté třemi vrstvami smaltu. Měřítko na pracovní desce a rozteč pohyblivého vodítka rámu jsou vyrobeny sítotiskem, zatímco ostatní stupnice, stupnice a výstražné nápisy jsou ve formě laminovaných štítků odolných proti otěru. Všechny kovové prvky zařízení jsou vyrobeny z nerezové oceli a hliníku, díky čemuž jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám.

-          Pod vrcholem frézy je hák umožňující zavěšení stroje na lešení a nohy, díky čemuž může být umístěn vertikálně. Stroj je vybaven upínacími šrouby vodicí svorky, které umožňují blokování pohyblivého ramene v požadované výšce, v rozsahu mezi 0 a 32 cm, tato funkce umožňuje řezání desek o tloušťce, například z 12 cm řezných desek o tloušťce, například 5 cm a 7 cm.

-          Stroj na řezání pěnového polystyrenu MDS 32/107 je poháněn transformátorem 30V / 160W vyrobeným speciálně pro naše zařízení. Transformátor má tepelnou ochranu a díky tomu, že je zaplaven pryskyřicí, zajišťuje spolehlivý provoz za všech povětrnostních podmínek. Okamžitý spínač chrání řezací drát před rychlým vyhořením a zvyšuje bezpečnost během provozu. Také v tomto modelu jsme umístili napájení pod pracovní desku, což umožnilo zmenšit velikost zařízení a výrazně usnadnilo práci, přepravu a skladování stroje.

 

Standardní výbava

-          RemonTech MDS 32/107

-          2x řezací drát

Doplňkové parametry

Kategorie: Dílna a nářadí
Jmenovité napětí:: 230 V
Frekvence:: 50 Hz
Příkon:: 160 W
Maximální délka řezu:: 1070 mm
Výstupní napětí:: 30 V
Hmotnost:: 12 kg
Dodávaný v:: Kartonová krabice
Délka základny:: 1250 mm
Maximální výška řezu:: 320 mm
Maximální výška zdvihu rámu:: 929 mm
Přepravní délka:: 1300 mm
Přepravní šířka:: 550 mm
Přepravní výška:: 200 mm
Šířka základny:: 300 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost RemonTech je společnost, která nepřetržitě působí na stavebním trhu od roku 1990. Činnost společnosti vede výroba a distribuce certifikovaného stroje pro řezání pěnového polystyrenu a styroduru. Společnost také nabízí  stavební služby.