EASY FLOW 300

Kód: 60172652
Neohodnoceno
Značka: EASYPUMP
2 390 Kč 1 975,21 Kč bez DPH 2 390 Kč / 1 ks
Na objednávku

Ponorné čerpadlo zkonstruované speciálně pro šachty malých rozměrů (minimálně 20 cm x 20 cm). Vhodné pro čerpání čisté vody obsahující částečky o maximálním průměru až 5 mm. Velmi nízká samonasávací a spouštěcí úroveň hladiny vody 10-15 mm (manuální režim) a schopnost nízkého odsátí až po úroveň 2-3 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drenážní čerpadla s unikátním integrovaným plovákem bez kabelu, velikost jímky od 20x20cm, saje již od 2-3mm. Inovovaný model 2016

Vlastnosti

  • Přečerpávání spodních a povrchových vod
  • Vyčerpávání vody z bazénů
  • Použití k dekorativním vodním fontánám
  • Odvodňování zalitých sklepů
  • Vyčerpávání z úzkých šachet a jímek

Čerpadla řady EASY FLOW jsou konstruována jako kompaktní přenosná čerpadla s plastovým pláštěm čerpadla a nerezovým pláštěm motoru. Konstrukce umožňuje prakticky úplné vyčerpání zdroje vody díky nízko položenému sacímu sítu se spodním sáním. Během čerpání voda obtéká motor čerpadla a tím zajištěno dokonalé chlazení i bez nutnosti trvalého ponoru v kapalině.

Naprosto unikátní je systém speciálního plovákového spínače, který je zabudovaný uvnitř plovákové komory. Proto není třeba v případě použití pro automatický provoz volný prostor kolem čerpadla v jímce a její velikost může být od 20x20 cm. Plovák spíná pomocí magnetických kontaktů a jeho provozní spolehlivost je dokonalá.

Pro případ potřeby vyčerpání zdroje vody na minimum, které u těchto čerpadel činí 2-3mm hladiny, je čerpadlo vybaveno snadno dostupným přepínačem, který umožňuje jednak přepnout čerpadlo do manuálního režimu (vyřazení plováku) a zároveň ruční spínaní a vypínaná čerpadla.

V automatickém režimu čerpadlo funguje tak, že sepne při výšce hladiny 15,5 cm a vypíná při zbytkové hladině cca 3cm.

V manuálním režimu čerpadlo spíná ihned po připojení do sítě (nebo přepnutí do polohy "M"). Po vyčerpání je nutné čerpadlo vypnout opět manuálně. Před okamžikem, než čerpadlo začne přisávat vzduch, je zapotřebí výtlak hadice zůžit na minimum a tehdy je možné vyčerpat hladinu vody až na zbytkovou úroveň cca 2-3 milimetry.

Čerpadla mohou být provozována nepřetržitě, proti přetížení nebo přehřátí motoru jsou chráněna integrovanou automatickou ochranou. Čerpadla jsou vyráběna v provedení na 230V.

Maximální velikost čerpaných nečistot je 5 mm.

Čerpadla jsou dodávána s 10m přívodního kabelu s vidlicí, s univerzální hadicovou přípojkou a demontovatelnou zpětnou klapkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čerpadla
Záruka: 3
Hmotnost: 4.5 kg
Výtlak max. (m): 6.5
Průtok max. (l/min): 125
Jmenovité napětí (V): 230V
Jmenovitý výkon motoru (kW): 0,3
Plovák: ANO
Vnější průměr max. (mm): 230
Automatická tepelná ochrana: ANO
Stupeň krytí: IP 68
Ochrana proti běhu nasucho: Ano (zabudovaná)
Hloubka ponoru max (m): 7
Vlastní vypínač: NE (není součástí)
Regulace otáček: NE
Zpětná klapka: ANO (součást dodávky)
Ucpávka: Mechanická dvojitá
Teplota média max. (C°): 35
Průchodnost (mm): 5
Přípojka výtlaku: Univerzální adaptér
Délka kabelu (m): 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: